Logistyka

Nasza firma prowadzi również działalność usługową związaną z logistyką i redystrybucją produktów. Usługi logistyczne, które świadczymy obejmują: przyjęcie towaru, składowanie, kompletowanie, co-packing, wydanie towaru, transport oraz jego dystrybucję. Ponieważ w logistyce produktów, każdy etap podróży – od producenta po półkę sklepową ma bardzo duże znaczenie, przywiązujemy szczególną wagę do najwyższej jakości świadczonego przez nas serwisu.
Nasza aktywność w obszarze logistyki i redystrybucji produktów mrożonych i suchych zaowocowała zrzeszeniem naszych klientów w grupy zakupowe. Poza usprawnieniem procesów zakupowych oferujemy redukcję cen zakupu dla każdego przynależącego do grupy zakupowej klienta, zaś odbiorcom hurtowym znaczne obniżenie kosztów.

Skutkiem dynamicznego rozwoju tego obszaru działalności firmy Ban-Food jest powstanie Centrum Logistycznego w Krakowie, które pomieści 700 palet mrożonek i 400 palet produktów suchych.

700 PALET MROŻONEK

400 PALET TOWARÓW SUCHYCH

Ban-Food jest liderem we współpracy w sprzedaży hurtowej firm:

FARM FRITES INTERNATIONAL

FARM FRITES INTERNATIONAL

producenta frytek gastronomicznych i specjalności ziemniaczanych

LANTMANNEN UNIBAKE SKOGA

LANTMANNEN UNIBAKE SKOGA

producenta pieczywa mrożonego, bułek do hamburgerów i hot dogów

ZAUFALI NAM
Jakość naszych usług potwierdza szerokie grono odbiorców:
  • Zapraszamy do współpracy duże i małe hurtownie z terenu całego kraju. Dzięki dobrze rozbudowanej sieci logistycznej dotrzemy w każdy zakątek Polski.