Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz porozmawiać o współpracy z nami? A może,  po prostu masz pytanie dotyczące innego obszaru naszej działalności? Napisz do nas lub zadzwoń! Postaramy się odpowiedzieć wyczerpująco na wszystkie kwestie.

DANE KONTAKTOWE
Ban-Food S.A.
ul. Za Ogrodem 53, 31-990 Kraków
e-mail: biuro@ban-food.pl
Biuro: 536-060-508
Zamówienia: 535-555-028
POBIERZ WIZYTÓWKĘ
GPS: 52.880’N 18,700’E

NIP: 6783184366
REGON: 385816080
KRS: 0000834082

Nr konta:
68 1600 1462 1849 8675 3000 0001
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Banfood - Owoce i warzywa

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z działem Obsługi Klienta.

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty i procesu zamówień.

telemarketing

Telemarketing535 555 028
Call center Banfood
PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI
Batowski

Janusz

Batowski

Partner Dyrektor Sprzedaży Makroregion Wschód

tel: 535 555 019

e-mail: janusz.batowski@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Matusiak-Mroczek

Sylwia

Matusiak-Mroczek

Dyrektor Sprzedaży Makroregion Zachód

tel: 533 809 202

e-mail: sylwia.matusiak@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Pałkowski

Paweł

Pałkowski

Dyrektor Regionalny Sprzedaży

tel: 534 056 094

e-mail: pawel.palkowski@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Kostecki

Krzysztof

Kostecki

Dyrektor Regionalny Sprzedaży- Świętokrzyskie Małopolska Północ

tel: 533 313 226

e-mail: krzysztof.kostecki@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Ludwig

Dariusz

Ludwig

Specjalista ds. Sprzedaży - Małopolska

tel: 535 803 900

e-mail: dariusz.ludwig@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Twaróg

Marcin

Twaróg

Sprecjalista ds. Sprzedaży - Świętorzyskie

tel: 534 534 031

e-mail: marcin.twarog@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Kiercul

Paula

Kiercul

Przedstawiciel Handlowy- Podhale

tel: 533 988 560

e-mail: paula.kiercul@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Piórkowska

Paulina

Piórkowska

Przedstawiciel Handlowy - Małopolska

tel: 533 313 227

e-mail: paulina.zareba@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Ondycz

Piotr

Ondycz

Specjalista ds. Sprzedaży- Podhale

tel: 535 575 300

e-mail: piotr.ondycz@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Michalski

Karol

Michalski

Specjalista ds. Sprzedaży - Małopolska

tel: 570 277 224

e-mail: karol.michalski@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Woliński

Piotr

Woliński

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży- Małopolska

tel: 535 575 440

e-mail: piotr.wolinski@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Dyląg

Mikołaj

Dyląg

Przedstawiciel Handlowy - Kraków

tel: 570232505

e-mail: mikolaj.dylag@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Pietrzyk

Wlademar

Pietrzyk

Specjalista ds. Sprzedaży- Małopolska

tel: 535 555 006

e-mail: waldemar.pietrzyk@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Marszałek

Sebastian

Marszałek

Przedstawiciel Handlowy - Małopolska/Podkarpacie

tel: 533 595 070

e-mail: sebastian.marszalek@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Biolik

Tomasz

Biolik

Przedstawiciel Handlowy - Śląsk

tel: 577 800 889

e-mail: tomasz.biolik@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Czerwieniec

Łukasz

Czerwieniec

Przedstawiciel Handlowy - Śląsk

tel: 533 600 959

e-mail: lukasz.czerwieniec@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Pióro

Agnieszka

Pióro

Przedstawiciel Handlowy - Małopolska

tel: 575 988 040

e-mail: agnieszka.pioro@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Kozieł

Bartosz

Kozieł

Przedstawiciel Handlowy - Małopolska

tel: 577 998 977

e-mail: bartosz.koziel@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Wójciak

Mariusz

Wójciak

Przedstawiciel Handlowy - Dolny Śląsk

tel: 577 998 897

e-mail: mariusz.wojciak@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Łukasik

Paweł

Łukasik

Przedstawiciel Handlowy - Śląsk

tel: 577 099 070

e-mail: pawel.lukasik@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ
Kocan

Hubert

Kocan

Przedstawiciel Handlowy - Podkarpacie

tel: 577 868 949

e-mail: hubert.kocan@ban-food.pl

POBIERZ WIZYTÓWKĘ