Dystrybucja

Ważną gałęzią naszej działalności jest dystrybucja produktów spożywczych oraz obsługa gastronomii. Oferujemy wysokiej jakości produkty dedykowane dla sektora HoReCa, potrzebne do prowadzenia hoteli i restauracji oraz barów i jadłodajni na najwyższym poziomie. Nasz rozbudowany asortyment składający się z ponad 2000 produktów w ofercie, pozwala nam na kompleksową obsługę tego dynamicznie rozwijającego się segmentu rynku.

KOMPLEKSOWY SERWIS GASTRONOMICZNY
Posiadamy przystosowany do indywidualnych potrzeb serwis gastronomiczny. Rozwiązujemy problemy związane z zapewnieniem ciągłości i odpowiedniej jakości dostaw, dostosowujemy asortyment produktów do specyfiki danego punktu gastronomicznego. Dzięki bogactwu naszej oferty mamy możliwość w kompleksowy sposób zrealizować każde zamówienie. Klientom z sektora HoReCa proponujemy szeroki wybór ryb, mięs, owoców morza, warzyw i owoców, nabiału, pieczywa, a także opakowań i chemii oraz wielu innych produktów niezbędnych dla branży gastronomiczno-hotelarskiej.
ZOBACZ OFERTĘ
Klientom z sektora HoReCa proponujemy szeroki wybór ryb, mięs, owoców morza, warzyw i owoców, nabiału, pieczywa, a także opakowań i chemii oraz wielu innych produktów niezbędnych dla branży gastronomiczno-hotelarskiej.
WYKWALIFIKOWANA KADRA
Nasza kadra, to nie tylko osoby przyjmujące zamówienia. To przede wszystkim fachowcy posiadający doświadczenie i potrzebne kompetencje, będące gwarancją profesjonalnej obsługi każdego klienta.

NASI KLIENCI
Do naszych klientów z branży HoReCa, należą: